Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir
header.jpg?t=1475164809

Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir

wtsp_aciklama.png~original
Bir Remedy Entertainment yapımı. Quantum Break, zaman kırılması ve zaman makinesi gibi bilim kurgu konusu ile karşımıza çıkıyor. Hikaye kısmında bahsettiğim üzere zaman ile ilgili olup bir çeşit sorun nedeni ile zaman makinesinde oluşan hasar yüzünden gerek çevre, gerek karakterimiz değişim geçiriyor. Bunun sonucunda değişen karakterimiz belli başlı yeteneklere sahip oluyor.

bilgi.png~original
Boyut: 27.5 GB
Kaynak: Zamunda

wtsp_caps.png~original
ss_72b6160576d81ac4a6e526954f0a87838bf7a...1475164809
ss_70f6a0bda2048d02f923244e46634c995a529...1475164809
ss_a5501cff76671066df183949d96e4587a387f...1475164809

wtsp_sistem.png~original
İşletim Sistemi: Windows 7 - 64 bit 
İşlemci: Intel Core i5-4460, 2.70GHz or AMD FX-6300 
Bellek: 8 GB RAM 
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon R7 260x 
DirectX: Sürüm 11 
Depolama: 68 GB kullanılabilir alan

El0anz.png
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
El0anz.png
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.
/ Konu Günceldir / 26.02.2017

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. - Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. - Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Yararlı Torrent Bölümleri Linkleri;

Yararlı Bölümler;

W@rez WebMaster Araçaları & WM Temalar
-
Sitemizde Bulunan Türkçe Dublaj Filmler ve Türkçe Programlar Torrentlerinin Hızı Yavaş Olması Nedeniyle Upload Edilmiş Şekilde Sunulmaktadır.

Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir indir, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir oyunu, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir download, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir crack, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir full indir, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir torrent, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir oyunu, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir oyunu Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir kimdir, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir izle, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir Apk indir, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir resimli anlatım, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir nasıl kurulur, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir programı, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir hatası, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir ne demek, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir hilesi, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir videosu, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir online izle, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir Bedava indir, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir Yükle, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir hakkında, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir nedir, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir Free indir, Quantum Break [REPACK/COREPACK] | Torrent Indir - Full Indir - Zamunda Indir

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping